Wisniowski

Kvalita a bezpečnost pro váš domov.

Garážová Vrata Wisniowski
WIŚNIOWSKI je jednou z nejdynamičtěji se rozvíjejících značek ve stavebnictví. Jako přední výrobce garážových vrat, oken, bran, dveří a plotů věříme v dodávání výrobků nejvyšší kvality s nejinovativnějšími technologickými řešeními.
Naší nejvyšší prioritou při navrhování garážových vrat, bran, dveří a plotů je absolutní spokojenost zákazníků, a proto všechny naše výrobky kombinují styl, pohodlí a bezpečnost. 

Produkty
Společnost WIŚNIOWSKI vyrábí garážová vrata, okna, brány, dveře a ploty, které splňují nejvyšší standardy a zároveň si zachovávají špičkovou funkčnost a vzhled po dlouhá léta. Sortiment společnosti WIŚNIOWSKI zahrnuje: garážová vrata - sekční, rolovací, výklopná a dvoukřídlá; okna - plastová, hliníková a ocelová, dveře - vnější hliníkové, technické, ocelové a protipožární; obytné ploty; průmyslová vrata - sekční, rolovací a výklopná; průmyslové ploty - dvoukřídlé a jednokřídlé průmyslové brány, skládací brány a síťové panely.

Seznamte se se značkou WIŚNIOWSKI – vejděte do světa pohodlí, komfortu a bezpečnosti. 

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).