INTERIÉROVÉ DVEŘE INVADO

Since 1990

Interiérové Dveře Invado

INVADO je soukromá společnost založená v roce 1990. Jsme předním polským výrobcem dveří, zárubní a nábytkových dokončovacích prvků ze dřeva a dřevěných materiálů.

Naše nabídka zahrnuje široký sortiment dveří, včetně dveří dýhovaných, dřevěných, skleněných, technických a skládacích.
Za posledních třicet let obchodní partneři a zákazníci společnosti INVADO z Polska a mnoha exportních trhů oceňují náš nekompromisní závazek k vysokým standardům kvality, inovativní technologii a naši spolehlivost.
Dveře INVADO jsou vyráběny unikátní technologií INVADO, která je přizpůsobena našim rozsáhlým zkušenostem s olepováním - dveře jsou olepovány dekorační fólií bez okrajových pásků, což má za následek vynikající kvalitu, estetiku a trvanlivost našich výrobků.
I dnes neustále hledáme nové možnosti využití technologií INVADO a pokračujeme v růstu neustálými investicemi do nových projektů. V roce 2004 jsme zavedli systém řízení kvality ISO 9001:2001. Výroba INVADO splňuje také ekologické normy EU V případě jakýchkoli dotazů či nejasností se neváhejte obrátit na tým INVADO.

Ke stažení

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).