Interiérové Dveře Porta Doors

Since 1992

Interiérové Dveře Porta Doors

Tvoříme pro tebe

Už 30 let využíváme nejnovější technologie a trendy. Naši specialisti z oddělení Inovace a R&D sledují novinky světového designu a přizpůsobují je Tvým potřebám.

Chceme v Tobě uvolnit vášeň a kreativitu, proto Ti dáváme možnost pesonalizace dveří a to největší na trhu. Můzeš je přizpůsobit svému interiéru, kdy rozhoduješ nejen o odstínu, ale právě o nestandardním modelu a rozměrech. Díky tomu, dveře, které si vybereš, jsou Tvoje od začátku do konce :)

Kvalita

Investujeme do moderní a zautomatizované technologie výroby, abychom mohli na trh dodávat dveře s nejvyšší kvalitou. Na každém kroku projektu našich výrobků, pracují vysoce kvalifikovaní specialisté a architekti. Vlastníme strojový park, dodaný od německých a italských výrobců, a na kterém je patrná nejnovější generace zařízení na výrobu dveří a zárubní.

Neustále investujeme do moderních výrobních prostor a pro výrobu používáme produkty a příslušenství nejvyšší jakosti. Všechno směřuje k tomu, aby naše dveře mohli zdobit Tvůj domov po mnoho let.

Společné Úsilí

Ceníme si především mladost, nápady a vize. Věříme potenciálu našich rodilých architektů a projektantů, kteří hledají možnosti jak předvést světu svůj talent. Zveme proto ambiciózní mladé projektanty ke spolupráci a k účasti v soutěžích Porta, aby se mohli předvést se svými čerstvými, často překvapujícími nápady na designová řešení. Aktivně prezentujeme naše laureáty a vítězné práce jsou prezentovány na prestižních veletrzích interiérového designu. V roce 2012 a 2013 se vítězové mohli se svými pracemi představit v průběhu Łódź Design Festiwal, a v tomto roce budou nejlepší práce soutěže Porta BY ME prezentovány na veletrzích arena DESIGN 2015 v Poznani.

Sdílíme také vlastnosti, které jsou vlastní sportovcům. Jako firma se angažujeme ve veslování, ve kterém se počítá síla nadchnout se, společná práce, vytrvalost a zaangažování. To jsou vlastnosti velice blízké naší firmě.

Galerie

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).