Beam

Spolehlivost a výkon ve vašem domě

Historie BEAM ČR s.r.o.

Společnost BEAM ČR s.r.o. vstoupila na český trh v roce 1997 jako výhradní dovozce centrálních vysavačů značky BEAM pro Českou a Slovenskou republiku. Nabízí komplexní řešení centrálních vysavačů pro byty, rodinné domy, penziony, sportovní centra, komerční a průmyslové objekty.

Dále nabízíme shozy prádla a zejména speciální shozové systémy prádla, odpadu včetně recyklačních komponent pro hotely, pečovatelské domy nebo nemocnice.

V rámci programu AirComfort dodává společnost BEAM ČR kompletní technologie pro řízené větrání a rekuperace tepla značky RENSON a rovněž i další moderní technologie, starající se za všech okolností právě o zdravý vzduch a dokonalé vnitřní prostředí budov.

A konečně díky použitým materiálům a dokonalosti pergol a stínících systémů lze povýšit vcelku obvyklý zahradní prvek až do kategorie prostorů určených ke kvalitnímu odpočinku s podobným potenciálem, jaký poskytují například zimní zahrady nebo kryté terasy. Hliník, textilní screeny, sklo  nebo dřevo – všechny tyto užívané materiály jsou velmi stabilní a zaručují snadnou údržbu.

Za 25 let působnosti jsme si získali pevné místo na trhu s více než 50 obchodními zástupci po celé republice.

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).