INTERIÉROVÉ DVEŘE PRÜM

Since 1993

Interiérové Dveře PRÜM

Náš příběh začal u sádrokartonů a stavění dřevostaveb, odkud již nebylo daleko k montážím dveří. Psal se rok 1993, když jsme otevřeli první prodejnu dveří. Ale až spoluprací firmou PRÜM Türenwerk GmbH v roce 1996 začala naše cesta nabírat ten správný směr.

Na prodej a montáž interiérových dveří se specializujeme 25 let a jsme výhradními dovozci dveří prestižní německé značky PRÜM pro Českou a Slovenskou republiku. Díky rozsáhlé síti PRÜM Partnerů a několika vlastním vzorkovnám jsme se postupně rozšířili po celé republice. Rozsáhlá síť prodejců umožňuje, aby byly dveře snadno a rychle dostupné našim zákazníkům.

Kvalita Made in Germany v sobě snoubí krásné provedení dveří, které ocení i nároční klienti s citem pro design, precizní zpracování, kvalitní materiály, dlouhou životnost a spolehlivost za rozumnou cenu.

Ke stažení

Galerie

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).