INTERIÉROVÉ DVEŘE POL-SKONE

Since 1990

Interiérové Dveře Skandinávské Kvality POL-SKONE

Značka POL-SKONE vznikla v roce 1990 sloučením švédského a polského kapitálu. Díky zavádění technologických inovací do výroby a důrazu na vysokou kvalitu výrobků se stala přední evropskou firmou v oboru stavebního truhlářství. Kvalita oken a dveří je garantována certifikační normou ISO 9001. Od roku 2003 jsou výrobky značky POL-SKONE dostupné na českém trhu.

O sedm let později jsme vznikli my, dceřiná prodejní firma POL-SKONE CZ s. r. o. Zajišťujeme distribuci, logistiku a servis výrobků v České republice, na Slovensku a v Maďarsku. Díky poctivosti a svědomitosti při spolupráci s odběrateli a dodavateli jsme získali Zlatý certifikát Fair Play a dál si budujeme pozici důvěryhodného obchodního partnera.

V Hradci Králové najdete naše obchodní centrum a showroom se všemi výrobky POL- SKONE. V Hrobicích máme centrální expediční sklad, ze kterého dodáváme okna a dveře našim více než 30 autorizovaným obchodním partnerům nebo koncovým zákazníkům. Naší předností je rychlé dodání a lákavé ceny. Třeba dveře na míru zvládneme vyrobit už za 10 dní.

Ke stažení

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).