Garážová Vrata Trido

Since 1995

Garážová Vrata Trido
TRIDO má charakter české rodinné firmy se stabilním týmem odborníků. Vyrábí automatické dveře, garážová a průmyslová vrata. Patří mezi nejvýznamnější výrobce na trhu v tomto oboru. Na rozdil od mnoha jiných firem z oboru dokáží vytvořit i atypická a unikátní řešení.

Sídlo společnosti je v Blansku, obchodní a servisní zastoupení po celé České republice. Firma byla založena v roce 1995. Díky poctivé práci se TRIDO rychle rozvinulo, v průběhu dalších let si postupně vybudovalo velké výrobní a skladové prostory s moderní výrobní technologií a rozrostlo se o další pobočky. Nejvýznamnější jsou v Praze, Plzni a Opavě. Své výrobky exportují i do zahraničí, převážně do Německa, Rakouska, Švýcarska, na Slovensko, do Slovinska... a postupně přibývají další trhy.

Tým zkušených profesionálů poskytuje zákazníkům komplexní servis - od návrhu nejvhodnějšího technického řešení, přes výrobu za použití nejmodernějších technologií, až po zajištění odboné montáže, včetně záručního a pozáručního servisu.

TRIDO je držitelem certifikátu kvality ISO 9001:2009.

Kvalita a spokojenost zákazníka vždy na prvním místě
Bezpečnost, design, spolehlivost a individualita hrají v moderním stavebnictví i ve vratových systémech vždy významnou roli. Snaha o neustálý rozvoj a zdokonalování technických a architektonických detailů řadí vrata TRIDO k produktům nejvyšší kvality, která současně odpovídají požadavkům i nejnáročnějších zákazníků.
Každá vrata TRIDO jsou vyrobena na míru a přesně podle Vašich požadavků. Záleží na Vás, zda zvolíte standardní řešení nebo sáhnete po luxusní variantě. Pro každého najdeme vhodné řešení.

Bezporuchovost, nejlepší materiály, kvalitní povrchy, moderní design, jednoduchá montáž a dlouhá životnost garážová vrata TRIDO Vás přesvědčí!

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).