Kování

Spolehlivé kování pro vaše dveře a okna

MP Kování


Kvalitní a spolehlivé kování pro vaše dveře a okna. MP Kování nabízí širokou škálu kování pro dveře a okna, které se vyznačují vysokou kvalitou a spolehlivostí. S jejich pomocí můžete snadno ovládat a zabezpečit své dveře a okna, zajišťující tak nejen pohodlí, ale také bezpečnost vašeho domova. S mp kováním můžete být klidní, že máte kvalitní a trvanlivé řešení pro vaše stavební projekty.


Kování AC-T


Firma byla vybudována prakticky z ničeho a bez zadlužení se během krátké doby vypracovala na pozici jednoho z největších dodavatelů kování a doplňků ke dveřím v České republice. Přitom vždy dostáli danému slovu a všem závazkům vůči jejich partnerům a zákazníkům. Její devizou nadále zůstává široká nabídka kvalitního zboží, které je k dispozici do 24 hodin kdekoli v ČR i na Slovensku. S jejich dodavateli z celé Evropy, jimiž jsou často rodinné firmy s dlouholetou tradicí, se v průběhu let podařilo navázat osobní vztahy, které se dají nazývat partnerstvím. Tento přístup praktikují ještě více ve vztahu k zákazníkům. Dbjí na to, aby jejich vztahy byly dlouhodobé a oboustranně prospěšné, spíše než jednorázové a účelové.


Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).