Střechy

Spolehlivé řešení pro vaši střechu

Střechy na Klíč, Rekonstrukce Střech

Opravami střech se zabýváme již od roku 2001 a jako firma s.r.o. od roku 2006 a postupně jsme přešli od drobných oprav ke komplexním rekonstrukcím střech a provádění střech na klíč. V rámci realizace střechy provádíme veškeré tesařské práce, pokládku střešní krytiny, klempířské práce, montujeme střešní okna a montujeme další střešní doplňky, které jsou nezbytnou součástí každé funkční střechy. Můžeme Vám nabídnout celkový servis díky rozvoji firmy a kombinaci prováděných řemesel.Dále vyrábíme pergoly,altány,garážová stání.

Samozřejmostí je zaměření stavby a cenová nabídka zdarma. Před zpracováním nabídek preferujeme osobní jednání na místě samém, kde si ujasníme řešení detailů, návrh vhodných postupů a výběr materiálů, případně Vámi očekávaný vzhled, standard a rozsah cenové nabídky. U rekonstrukcí a oprav nabízíme možnost posouzení stavu včetně návrhu řešení. K našim automatickým službám patří odvoz a likvidace suti ze staré střechy (krytina, latě, i krovy) včetně úklidu.

Na šikmé střechy pokládáme krytiny – Bramac, Tondach, KM Beta ,Betonpres, dále plechové krytiny – Lindab, Satjam, Ruukki, bitumenové šindele, asfaltové modifikované pásy – Dektrade a Vedag. Provádíme zateplení střech – nadstřešní izolace Bramac Therm,TopDek. Montujeme střešní okna – Roto,Velux . Dále provádíme falcované střechy z tradičních materiálů (Cu, Pz, Tizn) a dále montujeme klempířské výrobky atypického charakteru.

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).