Husky

Výkonné a snadné čištění

Společnost Newag s.r.o.

Firma Newag s.r.o. působí na českém trhu jíž více jak 25 let. Založena byla již v roce 1993 a jsme výhradní dovozce centrálních vysavačů Husky. Hlavní aktivitou firmy byl od prvopočátku dovoz centrálních vysavačů značky Husky z Kanady od aktuálně největšího výrobce centrálních vysavačů na světe, firmy Nuera Air. Jedná se vysavače, které nabízí zcela unikátní záruku 25 let, což nikdo jiný na trhu centrálních vysavačů nenabízí!

Díky potřebám zákazníků se naše nabídka výrobků postupně rozšířovala. Do našeho portfolia jsme přibrali také centrální vysavače Duovac, taktéž od kanadského jedničky na trhu, výrobce Nuera Air. U těchto vysavačů nabízíme také naprosto ojedinělou záruku 25 let na celý přístroj. Dalším produktem, které naše firma nabízí jsou centrální průmyslové vysavače Disan, které jsou určené pro velké objekty a průmyslové provozy.

Od roku 2017 již nabízíme i vlastní technické řešení centrálních vysavačů pro průmyslové objekty pod označením Newag Industry. Vysavače Newag Pro Modular jsou navrženy tak, aby zabíraly co možná nejméně prostoru a zákazník si mohl určit konfiguraci systému. Možnosti instalace separátorů a motorů jsou vyhotoveny ve dvou provedenich a to nad sebou či vedle sebe. U varianty nad sebou může být instalovano i více motorů a jejich výkon tím lze dodatečně rozšiřovat. Pro maximální úsporu místa lze umístit i motor nad separátor prachu.

Další nabídkou našich produktů jsou shozy prádla Artox, které přímo výrábíme. Jedná se o jednoduché a praktické zařízení, sloužící k transportu prádla z obytné části domu do prádelny či jiné technické místnosti. Shozy prádla jsou určeny především pro využití v rodinných domech a penzionech.

Nově jsme rozšířili nabídku o výrobky Zehnder, které nabízí rekuperace tepla, vytápění a čistý vzduch - prostě vše, co neustále potřebujete k vytvoření komfortního, zdravého a energeticky úsporného vnitřního klima. Tímto Vás zveme do nově otevřené Husky & Zehnder Akademie, kde najdete širokou ukázku naších výrobků.

V současné době má společnost Newag pobočky v Praze, Brně, Hradci Králové a nově otevřené školící a obchodní centrum ve Vestci u Prahy. V ostatních regionech máme rozsáhlou síť partnerských společností, které jsou odborně proškolené a dodržují veškeré zásady správné instalace centrálních vysavačů.

Centrální vysavače Husky jsou součástí největšího světového výrobce centrálních vysavačů, kanadské firmy Nuera Air, pod kterou spadají i další značky centrálních vysavačů jako jsou např. Duovac, Beam (Electrolux), Saniflo, Soluvac a další.

Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).