Interiérové Roletky

Více než stínění

Roletky Den/Noc


Roletka s regulací světla

Roletka den/noc vychytala veškeré nedostatky klasické roletky – tedy možnost regulování propustnosti světla do interiéru. Vybírat můžete z velkého množství barev a provedení. Roletka jako designový prvek, který sluší každému modernímu interiéru.

Jak roletka den/noc funguje?

Roletka den/noc se podobá látkové roletce, oproti ní má však pruhy látky vedeny dvojitě a střídají se průhledný a neprůhledný pruh. Od toho je také odvozen název roletky. Průchodnost světla můžete regulovat pomocí nekonečného řetízku.

Roletky jsou vyráběny ve dvou provedeních:

  • Uzavřený systém – látka je ukryta pod hliníkovým bubnem (kazetou)
  • Otevřený systém – není výškově limitován tloušťkou navinuté látky

Poptejte roletky den/noc ještě dnes.


Plissé Roletky


Chytré a stylové stínění

Plissé pochází z francouzštiny a znamená přeložený, roletka je totiž překládaná, stejně jako kdysi oblíbené plizované sukně. V interiéru působí zajímavým dojmem a její největší výhodou je, že ji můžete libovolně zatahovat a vytahovat ve dvou směrech. Vytváříte si tak na oknech stínění, přesně podle výšky slunečního záření, nebo momentální nálady.

Propustnost světla plissé roletky

Propustnost světla je u plissé dána výběrem odstínu a tloušťky látky. Tmavší a silnější látky doporučujeme do ložnic pro maximální zatemnění místnosti. Naopak do obývacích pokojů jsou vhodnější slabší látky světlejších tonů. Vybrat si můžete nejen z široké řady odstínů, ale i dekorů látky.

Vyberte si ty své.


Látkové Roletky


Látkové roletky – stálice ve stínící technice

Klasické stínění, které se na trhu drží řadu let – to jsou látkové roletky. Mají jednoduché ovládání a vybrat si můžete z nejrůznějších dekorů. Od květovaných, přes pruhované, až po výrazné geometrické tvary. Barevně jsou látkové roletky rozmanité, proto je vyladíte s každým interiérem a stanou se nepostradatelným prvkem domova.

Snadná údržba

Pokud upřednostňujete moderní minimalistický styl, látkové roletky jsou tou správnou volbou. Údržba rolet je minimální, látka má antistatický povrch, který odpuzuje částice prachu. Můžete ji otřít vlhkým hadříkem, nebo prachovkou.

Pořiďte si i vy látkové roletky do svého interiéru.


Kvalita, řemeslo, spolehlivost

Máte otázky? Neváhejte a kontaktujte nás!

Informace o zákaznících jsou uchovávány v souladu s platnými zákony České republiky, zejména se zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů. KMM Okno s.r.o. veškeré údaje získané od zákazníků užívá výhradně pro vnitřní potřebu společnosti a neposkytuje je třetím osobám. Bez výslovného souhlasu zákazníků nakládá KMM Okno s.r.o. s jejich osobními údaji pouze a výhradně v rozsahu, který připouští zákon o ochraně osobních údajů, a to především v § 5 odst. 2 písm. b).