← Zpět na všechny tipy

Vchodové plastové dveře

Tipy pro výběr a výměnu vchodových plastových dveří

Chystáte se osadit či vyměnit starší okna za úspornější plastová okna? Uvažujete, že si společně s nimi pořídíte také nové vchodové dveře? S plastovými vchodovými dveřmi ještě více minimalizujete tepelné úniky a dosáhnete tak vyšších úspor na energiích. Podle čeho vybírat vchodové plastové dveře a jak postupovat, rozhodnete-li se pro výměnu vstupních dveří? Poradíme vám!

Vchodové plastové dveře

Vchodové plastové dveře chrání dům i před zloději

Ať už jsou osazeny v rodinném domku, v činžovním či v panelovém domě, nebo v administrativních budovách a výrobních halách, nové vchodové plastové dveře vám pomohou minimalizovat tepelné ztráty. Ochraňují také vnitřní prostory před průvanem a vlhkostí, omezují hluk z vnějšku a přispívají k dosažení optimálních světelných poměrů.

Vstupní dveře z plastu kromě toho lépe zabraňují prolomení a tím omezují možnosti vloupání. Navíc si k nim můžete vybrat speciální bezpečnostní dveřní kování a tím ochránit váš dům či budovu ještě více. Pro tento případ jsou také k dispozici bezpečnostní skla.


Pro výběr kvalitních vchodových plastových dveří jsou nezbytné:

  • Spolehlivý profilový systém
  • Pečlivě zkonstruovaná izolační skla, případně speciální skla
  • Bezpečné dveřní kování
  • Možnost výběru z různých dveřních výplní

Při pořizování vchodových plastových dveří je na výběr spousta možností a variant, mezi kterými jednoduše zvolíte takovou, která nejlépe odpovídá vašim požadavkům. Dveře z plastu jsou běžně k dostání v široké řadě barev a prosklení.


Výměna vstupních dveří je jednoduchá

Pomocí dveřních výplní pro vchodové dveře je pak dveře samozřejmě možné doladit tak, aby elegantně dotvořily design vašeho domu nebo budovy. Dveřní výplně pro vchodové dveře jsou vyráběny v řadě sérií.

Vchodové plastové dveře se bezpečně a snadno obsluhují, nevyžadují žádnou velkou péči a údržbu a mají vysokou životnost. Jestliže chcete vyměnit vaše stávající vchodové dveře za úspornější vstupní dveře z plastu, stačí kontaktovat naše specialisty. S těmi už pak proberete vše nezbytné, upřesníte si vaše požadavky a dořešíte podmínky pro dodávku a montáž nových dveří.

Jestliže sháníte kompletní vybavení včetně oken, u nás naleznete také spolehlivá plastová okna. K dispozici máme například certifikovaná okna Aluprof nebo prověřená okna Schüco.